Проєкт громадської організації «ЕРЛАЙТ»

Проєкт громадської організації «ЕРЛАЙТ»

З 01 травня 2024 громадська організація «Ерлайт» розпочала проєкт «Захист та реабілітація у Чернігівській, Сумській та Дніпропетровській областях, стале відновлення постраждалого внаслідок війни мирного населення України», який триватиме протягом шести місяців.

Проєкт спрямований на надання підтримки цивільним особам та людям з обмеженими можливостями, які постраждали від війни та мають обмежений доступ до реабілітаційних послуг та захисту прав. Ціль забезпечити доступність реабілітаційних послуг та правового захисту для постраждалих, щоб повернути їх до повноцінного життя.

Проблема обмеженого доступу до реабілітаційних послуг та недостатнього захисту прав постраждалих від війни в Україні потребує уваги. Цей  проєкт має на меті змінити цю ситуацію, забезпечуючи доступність реабілітаційних послуг та правовий захист для постраждалих,  пропонуючи такі заходи для учасників:

  • Фізична/фізіотерапевтична реабілітація.
  • Консультативна допомога при направленні на медичні послуги.
  • Грошова підтримка на медичне обслуговування та харчування (якщо не отримували).
  • Юридичні консультації та допомога в захисті прав. Допомога у підтвердженні групи інвалідності та статусу «Особа з інвалідністю внаслідок війни».
  • Семінари та тренінги з розширення правових можливостей.
  • Тренінги з адаптаційної підтримки та реабілітації.

Якщо вам або вашим близьким потрібна допомога, долучайтеся до проєкту та разом змінимо життя на краще!

Для отримання більш детальної інформації або отримання допомоги в рамках проєкту ви можете зв’язатись за телефоном Гарячої лінії: +380962039502 або на електрону пошту info@air-light.com.ua.

Також, якщо ви потребуєте допомоги, першим кроком запрошуємо Вас пройти опитування за наступним посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeI_qEZn79ncxogKRSbM2Twyz71e93h5Hjs7A_fXcuuiLWF7w/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

Comments are closed.