Електронний кабінет особи з інвалідністю

Електронний кабінет особи з інвалідністю

УВАГА!

Електронний кабінет особи з інвалідністю  розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 321 «Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 362) та постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2011 р. № 121 «Про затвердження Положення про централізований банк даних з проблем інвалідності» (зі змінами).

Є можливість реєстрації в електронному кабінеті особи з інвалідністю в Централізованому банку даних з проблем інвалідності для отримання повного спектру послуг, передбачених постановою Кабінету Міністрів України, які звертається вперше або повторно з питання встановлення інвалідності,

Eлектронний кабінет особи з інвалідністю в ЦБІ забезпечує зручний, оперативний онлайн спосіб подачі комплекту документів для забезпечення необхідними засобами реабілітації без черг, зайвих витрат та доступний з дому. Спосіб, який надає можливість переглянути терміни експлуатації раніше отриманих засобів реабілітації, подати заяву про потребу в забезпеченні ТЗР, отримати повідомлення про результат розгляду заяви та дізнатися про стан виконання вже замовлених виробів.

Доступ до кабінету можливий за посиланням https://ek-cbi.msp.gov.ua/, або на офіційному вебсайті Мінсоцполітики шляхом переходу в розділ «Е-Сервіси».

Ознайомитися з інструкцією користувача електронного кабінету можна переглянувши відео, розміщене в розділі «Особам з інвалідністю» на сайті Міністерства соціальної політики.

Та головне – це послуга, яка в умовах сьогодення допоможе запобігти розповсюдженню короно вірусної інфекції COVID-19 та зберегти життя людей.

Comments are closed.